Ecoegg osvěžovač vzduchu koncentrát jarní květy 125 ml ředitelný až na 25 lahví

Kód: EE2009_JAR
Značka: Ecoegg
390 Kč
Skladem

Vůně jarních květů. Směs éterických olejů - jalovec, maliny, brusinky, růžové a třešňové květy. Vhodná hlavně pro rodiny s holkama.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Průlom v technologii domácích vůní.
•    Prostředek je superkoncentrovaný a vyžaduje ředění do 25 lahviček vonného roztoku
•    Hypoalergenní, bez škodlivých chemických látek 
•    Vůně, která dlouho vydrží
Bez používání škodlivých látek můžete provonět a oživit své oblečení, svůj pokoj i čalouněný nábytek. Při používání našeho osvěžovače můžete ušetřit čas a peníze.
K dispozici v provedení Jarní květy nebo Svěží bavlna.

25 lahviček vonného roztoku

Přípravek je silně koncentrovaný, stačí ho jen několikrát stříknout do láhve určené k ředění a potom doplnit vodou z vodovodu. Tímto způsobem uděláte z jedné láhve koncentrovaného roztoku 25 lahviček účinného osvěžovače. Vypočítejte si, kolik vás může stát 25 lahviček jiného prostředku na osvěžení oblečení, bytu nebo auta. Vzhledem k tomu, že přípravek neobsahuje žádné nežádoucí chemikálie, ho můžete bez obav použít i pro osvěžení prostředí pro domácí zvířata. Je citlivý a bezpečný také pro velmi jemnou pokožku.

Osvěžovač, který zničí každý zápach

Naše unikátní technologie ničení zápachu je založena na principu, že nepřekrývá nežádoucí pachy. Úplně je odstraňuje – neutralizuje je. Osvěžovač je vynikající pro odstranění zápachu z pokoje i pro případy, že vám nepříjemný zápach ulpěl na oblečení, na botách, v autě, pelíšku vašeho domácího mazlíčka nebo na jiných místech...

Prodává se s vůněmi Jarní květy a Svěží bavlna...

Doplňkové parametry

Kategorie: Ecoegg čistá domácnost
Záruka: 2 roky