Ecoegg vlněné míčky do sušičky prádla 3ks v balení

Kód: EEWDB1
Značka: Ecoegg
390 Kč
Skladem

Zkracuje čas sušení prádla přírodní cestou• prádlo se usuší rychleji• prádlo je jemné a hebké• míčky jsou vyrobeny ze 100% přírodní vlny z Nového Zélandu• bez přidaných parfémů, vhodné i pro alergiky a malé děti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zkracuje čas sušení prádla přírodní cestou

• prádlo se usuší rychleji

• prádlo je jemné a hebké

• míčky jsou vyrobeny ze 100% přírodní vlny z Nového Zélandu

• bez přidaných parfémů, vhodné i pro alergiky a malé děti

 

Rádi byste snížili náklady na sušení prádla v sušičce? Nyní je to možné! Zvládnou to naše Ecoegg vlněné míčky do sušičky. Kromě toho, že se prádlo rychleji usuší, prádlo přirozeně zjemní a změkčí a redukují statickou energii a záhyby na prádle.

 

Usušte své prádlo rychleji.

Jednoduše vložte 3 Ecoegg vlněné míčky do sušičky prádla a spusťte svůj oblíbený program. Míčky se pohybují uvnitř bubnu, oddělí od sebe mokré prádlo a umožňují teplému vzduchu v sušičce lépe a efektivněji cirkulovat. Horký vzduch se tak lépe dostane k prádlu, které je suché mnohem dříve. Tím, že zkrátíte čas sušení ušetříte peníze za elektrickou energii, chráníte životní prostředí a prodloužíte životnost oblečení.

 

Přirozeně jemné a hebké.

Naše Ecoegg míčky jsou vyrobeny ze 100% čisté vlny z Nového Zélandu. Je jemná, hebká a příjemná na dotek. A přesně takové jsou i naše míčky. Během sušení míčky jemně masírují vlákna textilie. Vaše prádlo je tak jemné, měkké a hebké bez použití chemických látek. Ecoegg míčky jsou dermatologicky testovány, jsou ideální i pro lidi s citlivou pokožkou, alergiky a malé děti.

Prokazatelně snižují elektrostatický náboj mezi oblečením a prádlo je rovné jako právě vyžehlené.

 

Vydrží až neuvěřitelně dlouho

Naše Ecoegg vlněné míčky do sušicky vydrží až 1.000 použití. Představte si, kolik peněz můžete ušetřit jejich používáním během 1.000 sušení prádla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ecoegg na praní
Záruka: 2 roky