Ecoegg balíček na 1 rok praní vůně pomerančové květy

Pro ty, kteří opravdu myslí na přírodu a na svou peněženku máme připravený balíček produktů Ecoegg na 1 rok praní. Naleznete v něm prací vajíčko na 70 praní a 3xnáhradní náplně na 50 praní. Celkem tedy přibližně na 1 rok praní v běžné domácnosti. Varianta bez vůně je vhodná i pro mimořádně citlivou pokožku nebo pro alergiky. A to vše s vůní pomerančové květy. 

Skladem
Kód: 343
Značka: Ecoegg
1 100 Kč –28 % 790 Kč
Kategorie: Výhodné balíčky
rok prania pomarancovy kvet
1 100 Kč –28 %

V tomto cenově výhodném balíčku naleznete:

1 x Ecoegg vajíčko na 70 praní s vůní pomerančové květy
3 x Ecoegg náhradní náplně na 50 praní s vůní pomerančové květy

Ecoegg vajíčko na 70 praní s vůní pomerančové květy

Prací prostředek na 70 praní (přibližně 4 měsíce praní). Prací vajíčko EcoEgg je moderní inovativní a ekologický produkt určený k praní prádla. Jeho vítězství spočívá v kompletní náhradě chemického pracího prostředku. Stačí jej pouze vložit do bubnu pračky. Nepotřebujete žádný dodatečný prací prášek, gel nebo tablety. Rovněž není třeba během praní přidávat ani aviváž. Prádlo bude čisté, jemné, decentně voňavé a hebké. 

Když se prací pelety zmenší přibližně o polovinu, vždy jen dosypete 1 sáček bílých pelet z náhradních balení v tomto balíčku. A můžete prát dál celý rok.

Černé pelety do vajíčka doplňujete jen tehdy, pokud si je náhodou vysypete, nebo pokud se výrazně zhorší účinek praní. Černé turmalínové pelety se ovšem opotřebovávají výrazně pomaleji a téměř vůbec je nepotřebujete doplňovat.

Zpět do obchodu