Ecoegg balíček na praní a sušení vůně bavlny

Pokud máte doma i sušičku prádla, toto je výhodný balíček právě pro vás. Najdete v něm Ecoegg vajíčko na praní a Ecoegg vajíčko do šušičky. Oba produkty s vůní bavlny. Překvapivé výsledky při praní a úsporu času při sušení prádla.

Skladem
Kód: 304
Značka: Ecoegg
930 Kč –22 % 720 Kč
Kategorie: Výhodné balíčky
ecoegg balik bavlna
930 Kč –22 %

V tomto balíčku naleznete:

Ecoegg prací vajíčko na 70 praní s vůní bavlny
Ecoegg vajíčko do šušičky s vůní bavlny

Ecoegg prací vajíčkoco na 70 praní s vůní bavlny

Prací prostředek na 70 praní (přibližně 4 měsíce praní) s vůní svěží bavlny. Prací vajíčko EcoEgg je moderní inovativní a ekologický produkt určený k praní prádla. Jeho vítězství spočívá v kompletní náhradě chemického pracího prostředku. Stačí jej pouze vložit do bubnu pračky. Nepotřebujete žádný dodatečný prací prášek, gel nebo tablety. Rovněž není třeba během praní přidávat ani aviváž. Prádlo bude čisté, jemné, decentně voňavé a hebké. Varianta bez vůně vhodná i pro extrémně citlivou pokožku a alergiky.

 Ecoegg vajíčko do sušičky prádla s vůní bavlny

Úspora času při sušení prádla v sušičce · Snižuje čas potřebný k vysušení prádla v sušičce o 28 % · Zajistí měkčí a více voňavé prádlo · Výrobek je dermatologicky testován. Inovace – Sušící vajíčko do sušičky sníží čas potřebný k sušení prádla. Myslíme si, že pokud máte doma bubnovou sušičku, měli byste mít doma i sušící vajíčko do sušičky. 

Zpět do obchodu