O Ecoegg

Co bylo dříve, Eco nebo vejce?

Prací vajíčko Eco se vylíhlo z nedostatku alternativ k chemickým pracím produktům, které by byly účinné a přírodní. Z propojení sil přírody se v anglické společnosti ECOEGG vylíhlo první prací vajíčko Ecoegg Laundry Egg. Během jeho existence si ho už oblíbily tisíce spokojených zákazníků, kteří se rozhodli chovat ekologicky a ekonomicky. Mezitím se rodina Ecoegg rozrostla o více zajímavých produktů, které se určitě stanou věrnými společníky i ve vaší domácnosti.

 Malé vajíčko, ale velká osobnost

ECOEGG Ltd nalezla vášeň ve výrobě ekologických produktů, které neobsahují žádné škodlivé chemikálie, jsou šetrné k životnímu prostředí a vhodné pro zdraví nás všech. Výrobky jsou vyrobeny ve Velké Británii, dermatologicky testovány a nejsou testovány na zvířatech.

Naše mise

Zprostředkovat českým zákazníkům ekologické výrobky, které šetří jejich peníze a jsou příznivé pro životní prostředí. Chceme změnit pohled na některé výrobky v domácnosti tím, že poskytneme alternativu k tradičnímu zboží. Chceme, aby lidé žili moudřeji.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení