Šetrné k vaší pokožce

Jak určitě víte, kůže je největším orgánem našeho těla. Bohužel ne vždy je naše pokožka v pořádku. Mnozí lidé bojují s různými kožními problémy a chorobami, mezi nejčastější patří ekzémy a lupenka. 

Všechny produkty Ecoegg byly vyvíjeny ve spolupráci s organizací Allergy UK a byly schváleny National Eczema Society jako hypoalergenní. Naše vlajková loď – vajíčko Ecoegg na praní bez vůně je produkt, který je vhodný pro všechny, kdo chtějí prát účinně, ekologicky, šetrně, ekonomicky a navíc potřebují mít jistotu, že jejich kůže nebude podrážděná. Je to produkt vhodný i pro zodpovědné rodiče, kteří chtějí pro sebe a své děti zabezpečit praní tak, aby už nikdy víc nemuseli mít obavy o svoji citlivou pleť nebo o pokožku svých dětí.

Prací vajíčko Ecoegg vzniklo hlavně proto, že jeden ze  zakladatelů firmy Ecoegg, Dawn White, měl velmi citlivou pokožku a nemohl používat žádné produkty s obsahem chemických látek. Fakt, že Dawnova kůže byla citlivá a podrážděná vždy, když si oblékl něco, co bylo vyprané v chemickém prášku, byl tím zlomovým bodem. Evidentně tu byla díra na trhu a chyběl zde produkt pro lidi, kteří mají podobně jako Dawn citlivou pleť. Produkty Ecoegg jsou přírodní alternativou k chemickým prostředkům na praní a jsou vhodné pro miminka, pro děti i pro dospělé. 

Zvířata jsou součástí přírody, stejně jako my lidé. Jsou to živí tvorové, kteří nám často projevují svoji věrnost a přátelství. Jsou našimi společníky a mnohdy nám zpříjemňují těžké chvíle. Nikdy nedovolíme, aby byla zvířata týrána testováním našich produktů.

Jsme hrdí, že můžeme říci, že všechny naše produkty byly několikanásobně dermatologicky testovány. Výsledkem jsou důkazy, že naše produkty jsou šetrné k pokožce a hypoalergenní. 

To, co se nachází na povrchu kůže, do ní často také proniká. Proto bychom některým produktů měli ve svém životě definitivně říci Stop! Naším cílem je, aby mohl každý člověk žít život bez agresivních chemikálií a používat produkty, které jsou šetrné k pokožce a k životnímu prostředí. 

Zpět do obchodu